Logo
 » seminars  » workshops  » past events  » twitter 
 » home  » about  » marketing opportunities  » contact us 
  WHY should you attend ?
 
 
WHAT is the agenda?
 
 
 
WHO presents ?
 
 
 
HOW can you register ?
 
 
 
REGISTER online NOW !
 
 
 
PAY online
 
 
 
Print this

Nieuwe Technologie en Architecturen voor Datawarehousing en Business Intelligence, 14-15 November 2012

 
14-15 November 2012, 14-21u, Golden Tulip Brussels Airport (roadworks near the hotel) (Diegem) 1450 EUR (excl. 21% VAT)
Rick van der Lans brengt u weer helemaal bij met de nieuwste ontwikkelingen in Datawarehousing en Business Intelligence REGISTER NOW !
or use our faxback form

Vroegboekkorting verlengd wegens crisis

This event is history, please check out our future events !

Waarom Wat Wie Hoe
“Zeer hoog gewaardeerd, blikverruimend en leveranciersonafhankelijk ! ”

Waarom deze masterclass ?

Deze tweedaagse masterclass geeft u een blikverruimend en leveranciersonafhankelijk overzicht van wat de datawarehousing en BI-markt vandaag (en morgen) te bieden heeft, en behandelt o.a. onderwerpen zoals:

  • Future-proof BI Architecturen
  • BI as a Service, Self-Service BI en BI in the Cloud
  • Analytical database engines en appliances
  • Big Data en NoSQL opslagsystemen als alternatief / aanvulling voor uw datawarehouse
  • Agile datawarehouse development
  • Datavirtualisatie
  • Mashup technologie om BI-applicaties te ontwikkelen
  • De Data Vault modelleertechniek
  • Integratie van uw datawarehouse met een service-georienteerde architectuur
  • ...

De wereld van business intelligence (BI) en datawarehousing blijft immers evolueren. Nieuwe technologieën zoals datawarehouse appliances, mashups, SaaS BI, federation servers en SOA, bieden nieuwe mogelijkheden. Tevens veranderen de wensen en behoeftes van gebruikers op het gebied van BI: sommige gebruikers wensen nu operational BI, anderen zijn geïnteresseerd in self-service BI, een derde groep heeft behoefte aan meer geavanceerde analytische mogelijkheden en de vierde groep wil alles vanuit hun spreadsheets doen.

Samengevat, de wereld van datawarehousing is aan het veranderen. In twee dagen tijd wordt u door BI-specialist Rick van der Lans bijgepraat over alle nieuwe ontwikkelingen op de gebieden datawarehousing en business intelligence. Een must voor elke datawarehouse-specialist.

Onder andere de volgende onderwerpen worden behandeld:

De meeste datawarehouse-omgevingen zijn statisch van karakter. Periodiek (bijvoorbeeld, elke week of elke maand) worden de gegevens van een datawarehouse ververst. Maar voor operational BI hebben we meer up-to-date gegevens nodig. Maar hoe ontwerpen we een architectuur die operational BI ondersteunt? Zijn de tools en technologieën wel beschikbaar ?

Het Web heeft een forse invloed op datawarehousing en business intelligence, met name de Web 2.0 mogelijkheden. Met bijvoorbeeld mashup technologie kunnen we eenvoudiger onze eigen gegevens met externe gegevens integreren en deze daarna analyseren. Met Software-as-a-Service (SaaS) BI kunnen we onze datawarehouse-omgeving outsourcen en ons volledig op de BI-taak richten.

Het belang van flexibiliteit neemt ook steeds meer toe. Gebruikers willen snel bestaande rapporten kunnen uitbreiden en wijzigen en willen dat nieuwe rapporten snel ontwikkeld kunnen worden. In feite draait hier alles om time-to-market. Maar hoe flexibel zijn de huidige architecturen? Het zijn vooral die architecturen die bestaan uit meerdere lagen met data stores die tamelijk inflexibel zijn. Het Data Delivery Platform is een architectuur waarbij het ontkoppelen van de data consumers en de data stores centraal staat en dat leidt tot flexibelere architecturen.

Met Service-Oriented Architecturen en Business Process Modelling kunnen we ook systemen integreren. Wat zouden de voordelen kunnen zijn van het combineren van enerzijds BI en datawarehousing met anderzijds SOA en BPM ? BPM en SOA zal ons toestaan om onder andere onze business events en de efficiëntie van onze bedrijfsprocessen te analyseren.

Voor wie ?

Deze masterclass is van belang voor diegenen die direct of indirect betrokken zijn bij het ontwerpen en ontwikkelen van datawarehouse-databases, zoals:

  • datawarehouse-specialisten
  • databaseontwerpers en databasebeheerders
  • technologieplanners en consultants
  • informatieanalisten en systeemanalisten

Deze twee dagen zijn gericht op gebruikers met middelgrote tot grote computersystemen. Een minimale kennis van relationele databasetechnologie en databaseontwerp wordt verondersteld.

Opmerking: Deze masterclass is volledig produkt-onafhankelijk. De meeste technieken en tips zijn relevant voor welk systeem dan ook: IBM DB2, Informix, Ingres, Microsoft SQL Server, MySQL, Oracle, Sybase, TeraData, ...

Waarom   Wat   Wie   Hoe
Vragen ? Geinteresseerd maar u kan niet deelnemen ? Stuur ons een email.

   © I.T. Works, Technologiepark 3, 9052 Gent - E-Mail: 	- Phone: +32 (9) 241.56.13 - Fax: +32 (9) 241.56.56 - Privacy policy - VAT/RRRP: BE 0454.842.797  
website monitoring